Hakkımızda

 

Firmamız Avşar Mühendislik Ve Ardahan Lihkab Bürosu adıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Ardahan hizmet sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız Ulaş Avşar tarafından kurulmuştur. Hizmet sektörünün, diğer tüm sektörler içinde yoğunluğu hatırı sayılır niteliktedir. Çoğu sektörü içinde barındıran sektörümüz genel olarak canlılığını koruyan ve hareketliliği oldukça fazla olan bir alandır. Hareketlilik piyasada sıcak bir rekabet ortamı sağlıyor ve sağlanan rekabet firmaların çalışma disiplinini ve kalitesi arttırıyor. Rekabet ortamının firmaları tetiklemesi, sektörü çok daha iyi bir konuma getiriyor.

 

Firmamız harita mühendisliğinin ilgi alanına giren her konuyla ilgilenir ve müşterilerine olabildiğince memnuniyet sağlar. Hizmet çeşitliliğinin oldukça fazla oluşu dikkat çeker niteliklerinden biri olan firmamız, müşterilerinden gelen memnuniyet beklentisini maksimum derecede tutan bir şirkettir. Arsa ölçüm, harita kadastro danışmanlığı, kroki hazırlama gibi birçok hizmeti bünyesinde barındırıyor.

 

Almak istediğiniz hizmetin, şirketimiz alanına girmesi durumunda bizzat yardım talep edebilirsiniz. Bize ulaşmanızda bir o kadar kolay. Site üzerinde bulunan adres bilgileri ve iletişim numaralarını edinip, bizi arayabilirsiniz. Aradığınız numaradan bizlere talebinizi ilettiğiniz takdirde çalışanlarımız sizin sorunlarınız ve memnuniyetleriniz için hizmetinizdedir.

 

Verilen hizmetlerimizin kalitesinden şüpheniz kalmadığında diğer firmalardan farklı olduğumuzu daha iyi anlayarak bizi daima tercih edeceksiniz. Tercihleriniz ve tavsiyeleriniz bize her zaman gururlu ve mutlu hissettiriyor. Mutluluğumuz çalışmalarımıza motivasyon ve çok çalışma isteği olarak geri dönüyor. Bizi tercih ettiğiniz ve sonuna kadar güvendiğiniz için teşekkür ederiz.